L O A D I N G
Kontakt
Bardzo chętnie wykonam
dla Ciebie projekt.
Zapraszam do współpracy!
Wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
Hura! :) Wiadomość została wysłana!
Niebawem się odezwę!
Coś poszło nie tak :( Spróbuj ponownie!
Grafik komputerowy Katowice
Witam, nazywam się Marcin Knysak.
Kreatywny Grafik komputerowy do usług.
Jakość
Oferta
Wykonam dla Ciebie profesjonalny projekt,
jesteś gotów aby się wyróżnić?
Jako niezależny grafik komputerowy projektuję dla małych jak i dużych firm nie tylko z Częstochowy i Katowic, ale także całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a przy każdym projekcie strony www, projektu logo czy kompleksowej identyfikacji wizualnej stosuje zasady poprawnej kompozycji. W moich projektach dbam o czytelność i łatwość odbioru. Każda nowa realizacja to dla mnie wyzwanie, którą wykonuję z pełnym zaangażowaniem.
Projektowanie
logo

Dobrze zaprojektowane logo to najważniejszy element strategii wizualnej, który buduje i utrwala wizerunek marki w świadomości odbiorców. Bardzo chętnie stworzę dla Ciebie projekt.

Strony
internetowe

Postaw na nowoczesne i oryginalne rozwiązania stron internetowych. Wyróżnij się w milionie witryn. Zaprezentuj się z najlepszej strony. Jako grafik zaprojektuję oraz wdrożę projekt do CMS.

Materiały
drukowane

Oryginalne materiały drukowane wciąż oddziałują na odbiorcę i przyciągają wzrok klientów. Zaprezentuj swoją ofertę w niepowtarzalny sposób. Zaprojektuję graficznie wszystko!

Aplikacje
mobilne

Poszerz możliwości swojej firmy, wybierając funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania. Odkryj potencjał aplikacji mobilnych. UI/UX to mój świat w którym doskonale się czuję jako grafik.

Realizacje
Portfolio
Realizacje, które wykonywałem w ostatnim czasie jako grafik komputerowy. Zapraszam do przeglądania!
O mnie
Nazywam się Marcin Knysak, pochodzę z Częstochowy ok. Katowic. Jestem grafikiem, freelancerem.
Od ponad 12 lat zajmuję się projektowaniem grafiki komputerowej. Największą pasją jest dla mnie User Experience Design, czyli projektowanie doświadczeń. Specjalizuje się m.in. w projektowaniu kompleksowo profesjonalnych stron www, sklepów internetowych, aplikacji oraz identyfikacji wizualnej, a także przygotowaniem materiałów graficznych takich jak: wizytówki, ulotki, katalogi i inne. Dotychczas miałem przyjemność współpracować z klientami z Polski oraz zza granicy. Jako projektant graficzny daje Ci gwarancję pełnego zadowolenia!
12+
lat
doświadczenia
4k+
zrealizowanych
projektów
3k+
zadowolonych
klientów
kreatywnych
pomysłów
Klienci
Zaufali mi
Pracowałem jako grafik komputerowy dla agencji reklamowych, większych korporacji, jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw.
Współpraca
Kontakt
Potrzebujesz realizacji projektu?
Chcesz zrealizować nietypowe zlecenie? Napisz lub zadzwoń!